![Beşiktaş’ta Önder Karaveli ve 3 futbolcu korana virüse yakalandı](http://www.siradakihabertv.com/wp-content/uploads/2022/01/besiktasta-onder-karaveli-ve-3-futbolcu-korana-viruse-yakalandi-0b00930de0e970206ec8c05b3895f0db.jpg)
Siyah-beyazlı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Katar’da oynadığımız Turkcell Süper Kupa maçının ardından Covid-19 PCR testi uygulanmıştır. Yapılan testler neticesinde Teknik Sorumlumuz Önder Karaveli ile 3 sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan Karaveli ile sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır” denildi.